Polderloop 2019

Uitslag Minioren Jongens: 
Uitslag Naam Tijd
1 Rens Schuurman 2:04
2 Matthijs Bouwman 2:07
3 Andre van de Bunt 2:12
4 Mark Boom 2:20
5 Julian Hardeman 2:21
6 Mitch Boekhoorn 2:36
7 Niel Verkerk 2:41
8 Joris Schutte 2:44
9 Micha Hardeman 2:45
9 Gert Lam 2:45
11 Cas van Baarn 3:14
11 Jaimie van Barneveld 3:14
13 Damian van Barneveld 3:23
14 Sam van Baaren 3:36
15 Floris Verheul 3:49
16 Felix Schutte 3:52
17 Miro Boekhoorn 4:02
18 Luuk van Barneveld 4:06
19 Niek Seldenrijk 5:01
20 Sam Bouwman 5:18
21 Levi Hennipman 5:28
22 Jesse van Bemmel 5:55
23 Lasse de Vries 6:02
24 Mees Timmer 6:03
25 Milo Kalisvaart 6:15
26 Jack Gasenbeek 6:45
Uitslag Minioren Meisjes: 
Uitslag Naam Tijd
1 Marjolein Griffioen 2:25
2 Bente van den Broek 2:30
3 Joëlle Hennipman 2:31
3 Sanne de Jong 2:31
5 Rhode de Waal 2:42
6 Iris Verheul 2:49
7 Lisa de Bruijn 2:54
8 Fenna Seldenrijk 2:55
8 Nora Schuurman 2:55
10 Joëlle van Oostrum 3:07
11 Lissy van Baaren 3:24
12 Noa Hennipman 3:31
13 Vera van Vulpen 3:37
14 Jill Seldenrijk 3:49
14 Vera van Baaren 3:49
16 Naomi van de Bunt 3:55
17 Aysen Ates  4:40
18 Roos van Vulpen 4:51
19 Maud Bouwman 6:05
Uitslag Junioren 1 Jongens: 
Uitslag Naam Tijd
1 Tycho Stijlaart 16:16
2 Jacco Griffioen 16:35
3 Anouar Hajjari 16:55
4 Julian Bouwman 17:07
5 Pleun Schuurman 18:15
6 Tim de Jong 18:48
6 Maarten van de Hul 18:48
8 Guido van Oostrum 19:51
9 Mees de Jong 20:16
10 Floris Klomp 21:17
11 Maurice Floor 21:22
12 Timo de Bruijn 21:33
13 Lukas Schuurman 22:03
14 Jurre van den Broek 23:21
15 Christian Schuurman 25:09
16 Robin Verheul 27:37
Uitslag Junioren 1 Meisjes: 
Uitslag Naam Tijd
1 Lieke Sligtenhorst 17:22
2 Marthe Takke 19:40
3 Mirthe Hennipman 22:27
4 Naomi de Bruijn 22:59
5 Esmee Hennipman 23:04
6 Hanna van de Meent 24:10
7 Jade van Barneveld 26:08
8 Lieke Seldenrijk 26:21
Uitslag Junioren 2 Jongens: 
Uitslag Naam Tijd
1 Niels van den Berg 16:01
2 Steven de Bruijn 16:07
2 Wessel Hoogendoorn 16:07
4 Jesse de Kruijf 18:08
5 Jaco de Jong 18:12
6 Tobias de Bruijn 21:20
7 Johanan Nagel 21:53
8 Ruben Budding 21:58
Uitslag Junioren 2 Meisjes: 
Uitslag Naam Tijd
1 Daantje Klomp 16:15
2 Amanda van Oostrum 19:00
3 Lotte Klomp 20:07
4 Janine Timmer 21:09
Uitslag 6 km Dames: 
Uitslag Naam Tijd
1 Marleen Groeneveld 32:23
2 Noortje van Gaalen 32:29
3 Carina de Graaf 35:55
4 Ina van Eldik 37:57
5 Petri Kok 38:37
6 Suus Rooyens 39:00
7 Sarah Broers 40:18
8 Diana Du Pon 40:21
Uitslag 6 km Heren: 
Uitslag Naam Tijd
1 Harm Welleweerd 24:15
2 Arnold Evers 24:47
3 Richard Penninck 26:11
4 Matthias Nagel 29:56
5 Antonie Harteveld 30:18
6 Ronald Molenaar 34:11
Uitslag 8 km Senioren Dames: 
Uitslag Naam Tijd
1 Saskia Gierveld 41:04
2 Esmee de Waal 42:00
3 Jolanda Sodaar 43:51
4 Eline Otten-Hennipman 44:44
5 Noa Rooijens 45:25
6 Maaike Spoek 45:31
7 Elles van Ark 46:29
8 Marieke Huijden 47:17
9 Berna Wijnen 47:34
10 Shanna Versteeg 49:00
11 Kim Andriessen 49:02
12 Annelies v/d Goede - Verheul 51:13
13 Linda van den Broek 51:57
14 Lorien Huijden 52:41
15 Paula Verhoef 54:46
16 Jeannet Hennipman 1:03:57
Uitslag 8 km Senioren Heren: 
Uitslag Naam Tijd
1 Geert Jurrie Schutte 29:43
2 Jeroen van Barneveld 34:07
3 Don Zweedijk 34:23
4 Robin de Rooij 34:28
5 Casper v/d Woude 34:285
6 Dirk v/d Linden 34:49
7 Danny Hilbrands 34:54
8 Bertjan Verheul 35:35
9 Niels Wijnen 36:25
10 Paul Feijnenbuik 36:29
11 Daan de Bree 36:33
12 Michael van Bemmel 36:45
13 Richard de Groot 37:38
13 Timo van de Bosch 37:38
15 Erik Brouwer 38:17
16 Klaas Lam 38:41
17 Dennis Schuurman 38:51
18 Floris Dukel 39:21
19 Raimon van Hal 51:25
Uitslag 8 km Masters Dames: 
Uitslag Naam Tijd
1 Fransje Oostveen - Vos 40:18
2 Astrid Welleweerd 40:51
3 Valerie Tiel 42:08
4 Sandra Post 42:34
5 Ingeborg Koot 42:47
6 Lia van de Vaart 43:20
7 Irene Halewijn 44:44
8 Mijco Boere 45:16
9 Marloes Elings 49:05
10 Janneke van Hal 51:25
11 Fran van Kraaij 53:19
12 Marjon Stolk 54:46
13 Jolanda de Keijzer 55:56
14 Teuni van Zijtveld 1:05:22
Uitslag 8 km Masters Heren: 
Uitslag Naam Tijd
1 Jaap Stijlaart 30:17
2 Willem de Ruijter 30:37
3 Edwin van der Heijden 32:22
4 Philip den Ouden 33:34
5 Vincent de Graaf 36:46
6 Marius Janmaat 36:58
7 Gertjan Koopman 37:21
8 Richard Klomp 37:53
9 John Harold Everij 38:01
10 Jan Reijms 39:04
11 Lambert Rigter 40:13
12 Wilco Schouten 40:51
13 Peter Veen 41:25
14 Mattieu Schenk 41:40
15 Steven de Jong 41:54
16 Ben van Dronkelaar 42:04
17 Wilco de Rooij 42:26
18 Berrie Schuurman 42:28
19 Ronald Stolk 42:56
20 Andre de Waal 42:57
21 Leo Driehuis 44:26
22 Wim Welleweerd 44:46
23 Peter de Vries 45:37
24 Cornel Boere 49:13
25 Kees Otte 51:29
26 Ruud de Groot 52:14
27 Harry de Keizer 55:56