Polderloop 2018

Uitslag Minioren Jongens: 
Uitslag Naam Tijd
1 Stijn van Oostrum 2:10
2 Rens Schuurman 2:13
3 Thijs Gerritsen 2:15
4 Robin Verheul 2:20
5 Jurre v/d Broek 2:30
6 Evan Hennipman 2:36
7 Julian Hardeman 2:42
8 Matthijs Bouwman 2:46
9 Milan van Barneveld 2:51
10 Finn Rijsterborgh 2:54
11 Mitch Boekhoorn 2:55
12 Micha Hardeman 2:57
13 Joris Schutte 3:03
14 Niels Verheul 3:06
15 Arjan Griffioen 3:07
16 Gert Lam 3:11
17 Kyen Stijlaart 3:20
18 Noud van Barneveld 3:35
19 Nick v/d Blom 3:36
20 Jaimie van Barneveld 3:37
21 Benjamin Stienstra 3:49
22 Daimian van Barneveld 4:07
23 Luuk van Barneveld 5:05
24 Felix Schutte 5:18
25 Miro Boekhoorn 5:31
26 Sam Bouwman 5:41
27 Lasse de Vries 5:42
28 Cas van Baarn -
Uitslag Minioren Meisjes: 
Uitslag Naam Tijd
1 Annemarijk Peek 2:18
2 Lieke Seldenrijk 2:27
3 Marjolein Griffioen 2:29
4 Esmee Hennipman 2:38
5 Vivian de Bruijn 2:42
6 Sanne de Jong 2:43
7 Bente v/d Broek 2:52
8 Joëlle Hennipman 2:53
9 Jaïra Takke 2:59
10 Rhodé de Waal 3:03
11 Lisa de Bruijn 3:05
12 Marie-Lijn de Graaf 3:08
13 Iris Verheul 3:22
14 Nora Schuurman 3:23
15 Joëlle van Oostrum 3:30
16 Vera van Vulpen 3:35
17 Fenna Seldenrijk 3:45
18 Noa Hennipman 4:00
19 Jinthe Rijsterborgh 4:05
20 Madelief Wijnen 4:09
21 Vera van Baaren 5:41
Uitslag Junioren 1 Jongens: 
Uitslag Naam Tijd
1 Tycho Stijlaart 15:57
2 Luuk Verkroost 15:58
3 Pleun Schuurman 16:41
4 Julian Bouwman 17:14
5 Jacco Griffioen 18:56
6 Tobias de Bruijn 19:10
7 Tim de Jong 19:18
8 Guido van Oostrum 20:54
9 Floris Klomp 20:56
10 Thijs Evers 20:58
10 Johanan Nagel 20:58
12 Ruben Gerritsen 21:13
13 Christiaan Schuurman 21:46
14 Maurice Floor 21:47
15 Hajjari Anour 22:49
16 Henk-Jan de Wilde 22:51
17 Stijn van Barneveld 23:28
18 Lukas Schuurman 25:47
Uitslag Junioren 1 Meisjes: 
Uitslag Naam Tijd
1 Lieke Sligtenhorst 18:14
2 Lotte Klomp 19:19
3 Marthe Takke 19:48
4 Tessa Buck 19:58
5 Lieke van Barneveld 20:01
6 Sarah Stienstra 20:59
7 Naomi de Bruijn 22:41
8 Rosemarijn Schouten 23:00
9 Mirthe Hennipman 23:04
10 Riva van Eijk 24:05
Uitslag Junioren 2 Jongens: 
Uitslag Naam Tijd
1 Daan Verkroost 14:01
2 Matthijs Westeneng 15:08
3 Arjan Verhoef 15:56
4 Wessel Hoogendoorn 16:17
5 Daniël de Kruijf 16:29
6 Matthias Nagel 17:19
7 Xavier Paardekoper 18:01
8 Steven de Bruijn 19:12
Uitslag Junioren 2 Meisjes: 
Uitslag Naam Tijd
1 Daantje Klomp 16:29
2 Esmee v/d Vaart 19:30
3 Marinda Veldhuizen 20:25
4 Esmee de Waal 22:12
5 Amanda van Oostrum 22:41
Uitslag 6 km Dames: 
Uitslag Naam Tijd
1 Anita Post 29:51
2 Sandra Post 31:39
3 Noortje van Gaalen 32:37
4 Karina van Dronkelaar 34:52
5 Marja Ros 36:48
5 Fran van Kraaij 36:48
7 Anne Hoogstraten 41:10
8 Nicole Lam 41:58
9 Agnes van Dijk 42:29
10 Ellen Midavaine 46:31
10 Dorien Standaar 46:31
12 Yvonne Akkerman 49:01
13 Diana Du Pon 49:40
13 Ashley van Ee 49:40
Uitslag 6 km Heren: 
Uitslag Naam Tijd
1 Harm Welleweerd 24:08
2 Richard Pennick 24:49
3 Wilco Schouten 26:07
4 Willem Westeneng 27:52
5 Koenraad Bouwman 29:54
6 Antonie Harteveld 29:59
7 Terrence Canters 30:12
8 Wim Welleweerd 33:29
9 Johan Lam 41:58
Uitslag 8 km Senioren Dames: 
Uitslag Naam Tijd
1 Maaike v/d Toom 41:00
2 Filine Bernhard 42:33
3 Judith Rijsterborgh 42:49
4 Lisanne den Oudsten 43:21
5 Fieke van Klaren 43:38
6 Marjolein van Zwol 43:58
7 Eline Hennipman 44:04
8 Carolien v/d Weerd 44:12
9 Marieke Huijden 44:57
10 Dieneke Griffioen 46:24
11 Yvonne Verheul 46:48
12 Marieke van Barneveld 47:36
13 Berna Wijnen 49:15
14 Paula Verhoef 50:17
15 Linda v/d Broek 52:21
16 Karin Verheul 52:27
17 Annemieke Verheul 52:56
18 Saar Broers 54:30
19 Liesbeth van Hoffen 55:25
20 Annette van Vulpen 57:28
21 Lydia Stam 57:58
22 Caroline Veldhuizen 1:10:06
Uitslag 8 km Senioren Heren: 
Uitslag Naam Tijd
1 Geert Schutte 29:24
2 Peter Vlaanderen 33:19
3 Jeroen van Barneveld 33:42
4 Paul Feijsenbuik 34:49
5 Casper v/d Woude 35:27
6 Dirk v/d Linden 35:55
7 Bertjan Verheul 36:26
8 Klaas Lam 36:51
9 Michael van Bemmel 37:13
10 Coen Hennipman 38:33
11 Bartjan Blaauwendraad 38:35
12 Jens van Eijk 39:07
13 Niels Wijnen 40:02
14 Laurens Timmer 43:22
15 Sjors Pasman 45:38
16 Jelle de Vries 46:56
Uitslag 8 km Masters Dames: 
Uitslag Naam Tijd
1 Lia v/d Vaart 40:54
2 Astrid Welleweerd 42:48
3 Mijco Boere 44:72
4 Marleen Groeneveld 45:37
4 Ingeborg Koot 45:37
6 Marianne Kalleman 46:24
7 Marloes Elings 46:40
8 Bianca de Graaf 47:36
9 Annemiek v/d Veen 49:40
9 Helen Heemskerk 49:40
11 Ellen de Jong 49:51
12 Ingrid Senford 50:00
13 Jolanda de Keijzer 51:30
14 Ria Rijkse 52:05
15 Ellen Lucker 52:27
16 Angelique Pietersen 52:42
17 Gaby Allard 53:53
18 Caroline Burggraaf 55:30
19 Marjon Stolk 57:58
Uitslag 8 km Masters Heren: 
Uitslag Naam Tijd
1 Philip den Ouden 32:33
2 Edwin v/d Heijden 33:44
3 Edwin Bleijenberg 33:57
4 Bas Swilders 36:50
5 Corne Post 37:30
6 Gert-Jan Koopman 38:04
7 Marius Janmaat 38:35
8 Berrie Schuurman 38:59
9 Marco v/d Vaart 39:16
10 Olof Konst 39:30
11 Bart Linnekamp 39:43
12 Philip Berner 40:20
13 Peter Veen 40:25
14 Mattieu Schenk 40:49
15 Ben van Dronkelaar 41:00
16 Marcel Both 41:50
17 Klaas Stienstra 42:51
18 Wilco de Rooij 43:16
19 Ronald Stolk 43:24
20 Rudie van Oostrum 43:37
21 Hans Visser 44:38
22 Renee Paardekoper 46:53
23 Tom Buch 47:31
24 Peter de Vries 48:44
25 Kees Otte 49:49
26 Harry de Keijzer 50:21
27 Cornel Boere 51:30