Polderloop

Uitslag Minioren Jongens:
Uitslag Naam Tijd
1 Julian Bouwman 2:08
2 Jacco Griffioen 2:11
3 Ben van Sligtenhorst 2:12
4 Mees de Jong 2:16
5 Thijs Gerritsen 2:25
6 Stijn van Oostrum 2:25
7 Rens Schuurman 2:30
8 Stijn van Barneveld 2:31
9 Elnathan Hennipman 2:48
10 Robin Verheul 2:49
11 Jurre van den Broek 2:51
12 Lukas Schuurman 2:54
13 Julian Hardeman 2:57
14 Matthijs Bouwman 2:59
15 Niels Verheul 3:12
16 Andre van de Bunt 3:22
17 Micha Hardeman 3:27
18 Joris Schutte 3:43
19 Gert Lam 3:54
20 Jaimie van Barneveld 3:56
21 Nick van de Blom 3:58
22 Jonathan van de Bunt 4:53
Uitslag Minioren Meisjes: 
Uitslag Naam Tijd
1 Sanne Boom 2:19
2 Annemarijk Peek 2:25
3 Mirthe Hennipman 2:40
4 Wiske Chappin 2:41
5 Vivian de Bruijn 2:49
6 Rozemarijn de Wilde 2:50
7 Marjolein Griffioen 2:53
8 Noortje Timmer 3:01
9 Esmee Hennipman 3:02
10 Joëlle Hennipman 3:17
11 Milou den Ouden -
12 Sanne de Jong 3:27
13 Bente van de Broek 3:28
14 Lisa de Bruijn 3:51
15 Iris Verheul 4:00
16 Nora Schuurman 4:03
17 Joëlle van Oostrum 4:04
18 Noa Hennipman 4:22
Uitslag Junioren 1 Jongens:
Uitslag Naam Tijd
1 Harm Welleweerd 15:58
2 Marcel Gaasenbeek 16:30
3 Luuk Verkroost 18:20
4 Pleun Schuurman 19:27
5 Wessel Hoogendoorn 20:08
6 Tobias de Bruijn 20:19
7 Jaco de Jong 22:09
8 Tim de Jong 22:15
9 Guido van Oostrum 22:17
10 Tycho Stijlaart 22:32
11 Christian Schuurman 22:40
12 Floris Klomp 22:47
13 Johanan Nagel 22:53
14 Henk-Jan de Wilde 23:17
Uitslag Junioren 1 Meisjes:
Uitslag Naam Tijd
1 Lieke Sligtenhorst 19:42
2 Esmee van der Vaart 20:09
3 Lotte Klomp 20:10
4 Amanda van Oostrum 20:40
5 Lieke van Barneveld 20:58
6 Naomi de Bruijn 21:16
7 Susanne Schouten 24:27
8 Rosemarijn Schouten 30:35
 Uitslag Junioren 2 Jongens:
Uitslag Naam Tijd
1 Daan Verkroost 15:28
2 Niels van den Berg 16:45
3 Arjan Verhoef 18:15
4 Finn Kooij 19:24
5 Matthias Nagel 23:17
Uitslag Junioren 2 Meisjes:
Uitslag Naam Tijd
1 Daantje Klomp 16:32
2 Dineke de Bruijn 20:21
3 Esmee de Waal 21:34
4 Ilse van der Vaart 21:41
5 Larissa Stijlaart 26:52
Uitslag 6km Dames:
Uitslag Naam Tijd
1 Maaike van der Toom 28:29
2 Lia van der Vaart 30:25
3 Aletta Vugter 30:28
4 Noortje van Gaalen 33:06
5 Emily Visser 36:20
6 Annemarie Werkhoven 42:27
Uitslag 6km Heren:
Uitslag Naam Tijd
1 Sjaak Vugter 24:49
2 Jan Brinkers 26:05
3 Wilco Schouten 28:16
Uitslag 8km Senioren Dames:
Uitslag Naam Tijd
1 Wenny de Bruijn 41:54.46
2 Sandra van Barneveld-Krooder 43:32.21
3 Jolanda Sodaar 43:47.39
4 Marieke Huiden 44:34.92
5 Annemiek van de Bunt 45:47.96
6 Myrte Schutte 45:56.72
7 Marjolein van Zwol 46:36.49
8 Berna Floor 50:25.00
9 Marloes Pol 51:00.07
10 Manon van Rooijen 51:01.00
11 Kim Andriessen 51:43.24
12 Marjolein Grootendorst 52:00.99
13 Joselien Hennipman 52:01.77
14 Lorén Huiden 54:06.66
15 Karin Verheul 54:06.94
16 Eva Derksen 54:07.80
17 Thalita de Graaf 54:33.09
18 Paula Verhoef 54:43.17
19 Lydia Stam 54:52.40
  Annemieke Verheul 54:52.40
20 Jolanda Eksteen 55:26.69
21 Paulien den Boef 57:20.85
22 Annelies Verheul 57:23.00
23 Hanna Stam 57:33.69
24 Linda van den Broek 57:52.56
25 Annette van Vulpen 59:48.47
Uitslag 8km Senioren Heren: 
Uitslag Naam Tijd
1 Geert Jurrie Schutte 29:02.85
2 Paul Feynenbuijk 34:12.56
3 Klaas Lam 34:32.81
4 Bertjan Verheul 34:34.13
5 Jochem Ruyssenaars 35:02.00
6 Michael van Bemmel 35:10.22
7 Daan de Bree 35:35.23
8 Dirk van der Linden 36:41.48
9 André Los 36:44.26
10 Jeroen van Barneveld 37:02.15
11 Richard Klomp 37:36.49
12 Dennis Schuurman 38:53.76
13 Floris Dukel 38:57.70
14 Jeffrey van Norden 38:58.09
15 Adriaan Lam 39:14.70
16 Robert van Rooijen 41:48.43
17 Matthijs den Boef 42:00.07
18 Pieter Hennipman 42:23.31
19 Bas Broekzitter 42:53.54
20 Klaas Stienstra 42:54.51
21 Peter van der Linden 43:14.09
22 Marko Hopman 45:19.00
23 Rick van de Goede 45:32.03
Uitslag 8km Veteranen Dames:
Uitslag Naam Tijd
1 Neelie van Noort 38:43.00
2 Astrid Welleweerd 40:36.75
3 Sandra Post 41:19.89
4 Marleen Groeneveld 43:54.56
5 Mijco Boere 43:58.17
6 Anita Post 46:05.10
7 Marloes Elings 46:28.76
8 Monique de Jong 46:50.93
9 Hella van Zijtveld 46:51.00
10 Johan Douwes 47:13.39
11 Manon van Kooten 51:52.36
12 Sandra van der Heijden 52:47.00
13 Elly Bokma 53:09.49
14 Janneke van Hal 54:37.24
15 Louise van der Hoek 54:56.00
16 Jolanda de Keijzer 55:01.41
17 Anges van Dijk 57:12.15
18 Marjon Stolk 1:00:48.22
19 Wendy Baas 1:00:48.50
Uitslag 8km Veteranen Heren:
Uitslag  Naam Tijd
1 Jaap Stijlaart 30:22.46
2 Willem de Ruijter 30:27.66
3 Robert Stam 30:51.32
4 Philip den Ouden 32:10.02
5 Richard Pennick 32:32.43
6 Vincent de Graaf 37:04.36
7 Henk Kooij 37:10.00
8 Chris Fokker 39:09.81
9 Jan Reimes 39:22.83
10 Ron Hoenderdaal 40:13.50
11 Rob Plijnaar 40:15.49
12 Matthieu van Schenk 40:22.84
13 Berrie Schuurman 40:31.90
14 Antonie van Harteveld 40:52.74
15 Peter Vlaanderen 42:50.34
16 André van Huisstede 43:33.78
17 Wilco de Rooij 43:59.31
18 Wim Welleweerd 44:56.34
19 Cornel Boere 45:50.52
20 Martin van Rooijen 47:27.11
21 Jan van de Scheur 47:32.48
22 Harry de Keijer 53:35.32
23 Berend Veldhuizen 57:00.08