Polderloop 2019

Uitslag Minioren Jongens: 
Uitslag Naam Tijd
1 Rens Schuurman 2:04
2 Matthijs Bouwman 2:07
3 Andre van de Bunt 2:12
4 Mark Boom 2:20
5 Julian Hardeman 2:21
6 Mitch Boekhoorn 2:36
7 Niel Verkerk 2:41
8 Joris Schutte 2:44
9 Micha Hardeman 2:45
9 Gert Lam 2:45
11 Cas van Baarn 3:14
11 Jaimie van Barneveld 3:14
13 Damian van Barneveld 3:23
14 Sam van Baaren 3:36
15 Floris Verheul 3:49
16 Felix Schutte 3:52
17 Miro Boekhoorn 4:02
18 Luuk van Barneveld 4:06
19 Niek Seldenrijk 5:01
20 Sam Bouwman 5:18
21 Levi Hennipman 5:28
22 Jesse van Bemmel 5:55
23 Lasse de Vries 6:02
24 Mees Timmer 6:03
25 Milo Kalisvaart 6:15
26 Jack Gasenbeek 6:45
Uitslag Minioren Meisjes: 
Uitslag Naam Tijd
1 Marjolein Griffioen 2:25
2 Bente van den Broek 2:30
3 Joëlle Hennipman 2:31
3 Sanne de Jong 2:31
5 Rhode de Waal 2:42
6 Iris Verheul 2:49
7 Lisa de Bruijn 2:54
8 Fenna Seldenrijk 2:55
8 Nora Schuurman 2:55
10 Joëlle van Oostrum 3:07
11 Lissy van Baaren 3:24
12 Noa Hennipman 3:31
13 Vera van Vulpen 3:37
14 Jill Seldenrijk 3:49
14 Vera van Baaren 3:49
16 Naomi van de Bunt 3:55
17 Aysen Ates  4:40
18 Roos van Vulpen 4:51
19 Maud Bouwman 6:05
Uitslag Junioren 1 Jongens: 
Uitslag Naam Tijd
1 Tycho Stijlaart 16:16
2 Jacco Griffioen 16:35
3 Anouar Hajjari 16:55
4 Julian Bouwman 17:07
5 Pleun Schuurman 18:15
6 Tim de Jong 18:48
6 Maarten van de Hul 18:48
8 Guido van Oostrum 19:51
9 Mees de Jong 20:16
10 Floris Klomp 21:17
11 Maurice Floor 21:22
12 Timo de Bruijn 21:33
13 Lukas Schuurman 22:03
14 Jurre van den Broek 23:21
15 Christian Schuurman 25:09
16 Robin Verheul 27:37
Uitslag Junioren 1 Meisjes: 
Uitslag Naam Tijd
1 Lieke Sligtenhorst 17:22
2 Marthe Takke 19:40
3 Mirthe Hennipman 22:27
4 Naomi de Bruijn 22:59
5 Esmee Hennipman 23:04
6 Hanna van de Meent 24:10
7 Jade van Barneveld 26:08
8 Lieke Seldenrijk 26:21
Uitslag Junioren 2 Jongens: 
Uitslag Naam Tijd
1 Niels van den Berg 16:01
2 Steven de Bruijn 16:07
2 Wessel Hoogendoorn 16:07
4 Jesse de Kruijf 18:08
5 Jaco de Jong 18:12
6 Tobias de Bruijn 21:20
7 Johanan Nagel 21:53
8 Ruben Budding 21:58
Uitslag Junioren 2 Meisjes: 
Uitslag Naam Tijd
1 Daantje Klomp 16:15
2 Amanda van Oostrum 19:00
3 Lotte Klomp 20:07
4 Janine Timmer 21:09
Uitslag 6 km Dames: 
Uitslag Naam Tijd
1 Marleen Groeneveld 32:23
2 Noortje van Gaalen 32:29
3 Carina de Graaf 35:55
4 Ina van Eldik 37:57
5 Petri Kok 38:37
6 Suus Rooyens 39:00
7 Sarah Broers 40:18
8 Diana Du Pon 40:21
Uitslag 6 km Heren: 
Uitslag Naam Tijd
1 Harm Welleweerd 24:15
2 Arnold Evers 24:47
3 Richard Penninck 26:11
4 Matthias Nagel 29:56
5 Antonie Harteveld 30:18
6 Ronald Molenaar 34:11
Uitslag 8 km Senioren Dames: 
Uitslag Naam Tijd
1 Saskia Gierveld 41:04
2 Esmee de Waal 42:00
3 Jolanda Sodaar 43:51
4 Eline Otten-Hennipman 44:44
5 Noa Rooijens 45:25
6 Maaike Spoek 45:31
7 Elles van Ark 46:29
8 Marieke Huijden 47:17
9 Berna Wijnen 47:34
10 Shanna Versteeg 49:00
11 Kim Andriessen 49:02
12 Annelies v/d Goede - Verheul 51:13
13 Linda van den Broek 51:57
14 Lorien Huijden 52:41
15 Paula Verhoef 54:46
16 Jeannet Hennipman 1:03:57
Uitslag 8 km Senioren Heren: 
Uitslag Naam Tijd
1 Geert Jurrie Schutte 29:43
2 Jeroen van Barneveld 34:07
3 Don Zweedijk 34:23
4 Robin de Rooij 34:28
5 Casper v/d Woude 34:285
6 Dirk v/d Linden 34:49
7 Danny Hilbrands 34:54
8 Bertjan Verheul 35:35
9 Niels Wijnen 36:25
10 Paul Feijnenbuik 36:29
11 Daan de Bree 36:33
12 Michael van Bemmel 36:45
13 Richard de Groot 37:38
13 Timo van de Bosch 37:38
15 Erik Brouwer 38:17
16 Klaas Lam 38:41
17 Dennis Schuurman 38:51
18 Floris Dukel 39:21
19 Raimon van Hal 51:25
Uitslag 8 km Masters Dames: 
Uitslag Naam Tijd
1 Fransje Oostveen - Vos 40:18
2 Astrid Welleweerd 40:51
3 Valerie Tiel 42:08
4 Sandra Post 42:34
5 Ingeborg Koot 42:47
6 Lia van de Vaart 43:20
7 Irene Halewijn 44:44
8 Mijco Boere 45:16
9 Marloes Elings 49:05
10 Janneke van Hal 51:25
11 Fran van Kraaij 53:19
12 Marjon Stolk 54:46
13 Jolanda de Keijzer 55:56
14 Teuni van Zijtveld 1:05:22
Uitslag 8 km Masters Heren: 
Uitslag Naam Tijd
1 Jaap Stijlaart 30:17
2 Willem de Ruijter 30:37
3 Edwin van der Heijden 32:22
4 Philip den Ouden 33:34
5 Vincent de Graaf 36:46
6 Marius Janmaat 36:58
7 Gertjan Koopman 37:21
8 Richard Klomp 37:53
9 John Harold Everij 38:01
10 Jan Reijms 39:04
11 Lambert Rigter 40:13
12 Wilco Schouten 40:51
13 Peter Veen 41:25
14 Mattieu Schenk 41:40
15 Steven de Jong 41:54
16 Ben van Dronkelaar 42:04
17 Wilco de Rooij 42:26
18 Berrie Schuurman 42:28
19 Ronald Stolk 42:56
20 Andre de Waal 42:57
21 Leo Driehuis 44:26
22 Wim Welleweerd 44:46
23 Peter de Vries 45:37
24 Cornel Boere 49:13
25 Kees Otte 51:29
26 Ruud de Groot 52:14
27 Harry de Keizer 55:56

Seniorenmiddag & Taartbakwedstrijd

Vorig jaar was de seniorenmiddag een groot succes. Daarom is besloten dit voort te zetten. Als toevoeging hebben we besloten de taartbakwedstrijd te verplaatsen naar deze middag. Dan hebben we gelijk iets lekkers voor bij de koffie. Daar tegenover staat dan wel dat jullie een oordeel moeten vellen over de ingezonden taarten. We hebben uw hulp hard nodig. 
Mocht het vervoer voor u een probleem zijn, laat dit dan even weten aan de commissie. Mogelijk dat zij iets kunnen regelen. Contactpersoon is Berna Wijnen (0346-281296)

Polderloop 2018

Uitslag Minioren Jongens: 
Uitslag Naam Tijd
1 Stijn van Oostrum 2:10
2 Rens Schuurman 2:13
3 Thijs Gerritsen 2:15
4 Robin Verheul 2:20
5 Jurre v/d Broek 2:30
6 Evan Hennipman 2:36
7 Julian Hardeman 2:42
8 Matthijs Bouwman 2:46
9 Milan van Barneveld 2:51
10 Finn Rijsterborgh 2:54
11 Mitch Boekhoorn 2:55
12 Micha Hardeman 2:57
13 Joris Schutte 3:03
14 Niels Verheul 3:06
15 Arjan Griffioen 3:07
16 Gert Lam 3:11
17 Kyen Stijlaart 3:20
18 Noud van Barneveld 3:35
19 Nick v/d Blom 3:36
20 Jaimie van Barneveld 3:37
21 Benjamin Stienstra 3:49
22 Daimian van Barneveld 4:07
23 Luuk van Barneveld 5:05
24 Felix Schutte 5:18
25 Miro Boekhoorn 5:31
26 Sam Bouwman 5:41
27 Lasse de Vries 5:42
28 Cas van Baarn -
Uitslag Minioren Meisjes: 
Uitslag Naam Tijd
1 Annemarijk Peek 2:18
2 Lieke Seldenrijk 2:27
3 Marjolein Griffioen 2:29
4 Esmee Hennipman 2:38
5 Vivian de Bruijn 2:42
6 Sanne de Jong 2:43
7 Bente v/d Broek 2:52
8 Joëlle Hennipman 2:53
9 Jaïra Takke 2:59
10 Rhodé de Waal 3:03
11 Lisa de Bruijn 3:05
12 Marie-Lijn de Graaf 3:08
13 Iris Verheul 3:22
14 Nora Schuurman 3:23
15 Joëlle van Oostrum 3:30
16 Vera van Vulpen 3:35
17 Fenna Seldenrijk 3:45
18 Noa Hennipman 4:00
19 Jinthe Rijsterborgh 4:05
20 Madelief Wijnen 4:09
21 Vera van Baaren 5:41
Uitslag Junioren 1 Jongens: 
Uitslag Naam Tijd
1 Tycho Stijlaart 15:57
2 Luuk Verkroost 15:58
3 Pleun Schuurman 16:41
4 Julian Bouwman 17:14
5 Jacco Griffioen 18:56
6 Tobias de Bruijn 19:10
7 Tim de Jong 19:18
8 Guido van Oostrum 20:54
9 Floris Klomp 20:56
10 Thijs Evers 20:58
10 Johanan Nagel 20:58
12 Ruben Gerritsen 21:13
13 Christiaan Schuurman 21:46
14 Maurice Floor 21:47
15 Hajjari Anour 22:49
16 Henk-Jan de Wilde 22:51
17 Stijn van Barneveld 23:28
18 Lukas Schuurman 25:47
Uitslag Junioren 1 Meisjes: 
Uitslag Naam Tijd
1 Lieke Sligtenhorst 18:14
2 Lotte Klomp 19:19
3 Marthe Takke 19:48
4 Tessa Buck 19:58
5 Lieke van Barneveld 20:01
6 Sarah Stienstra 20:59
7 Naomi de Bruijn 22:41
8 Rosemarijn Schouten 23:00
9 Mirthe Hennipman 23:04
10 Riva van Eijk 24:05
Uitslag Junioren 2 Jongens: 
Uitslag Naam Tijd
1 Daan Verkroost 14:01
2 Matthijs Westeneng 15:08
3 Arjan Verhoef 15:56
4 Wessel Hoogendoorn 16:17
5 Daniël de Kruijf 16:29
6 Matthias Nagel 17:19
7 Xavier Paardekoper 18:01
8 Steven de Bruijn 19:12
Uitslag Junioren 2 Meisjes: 
Uitslag Naam Tijd
1 Daantje Klomp 16:29
2 Esmee v/d Vaart 19:30
3 Marinda Veldhuizen 20:25
4 Esmee de Waal 22:12
5 Amanda van Oostrum 22:41
Uitslag 6 km Dames: 
Uitslag Naam Tijd
1 Anita Post 29:51
2 Sandra Post 31:39
3 Noortje van Gaalen 32:37
4 Karina van Dronkelaar 34:52
5 Marja Ros 36:48
5 Fran van Kraaij 36:48
7 Anne Hoogstraten 41:10
8 Nicole Lam 41:58
9 Agnes van Dijk 42:29
10 Ellen Midavaine 46:31
10 Dorien Standaar 46:31
12 Yvonne Akkerman 49:01
13 Diana Du Pon 49:40
13 Ashley van Ee 49:40
Uitslag 6 km Heren: 
Uitslag Naam Tijd
1 Harm Welleweerd 24:08
2 Richard Pennick 24:49
3 Wilco Schouten 26:07
4 Willem Westeneng 27:52
5 Koenraad Bouwman 29:54
6 Antonie Harteveld 29:59
7 Terrence Canters 30:12
8 Wim Welleweerd 33:29
9 Johan Lam 41:58
Uitslag 8 km Senioren Dames: 
Uitslag Naam Tijd
1 Maaike v/d Toom 41:00
2 Filine Bernhard 42:33
3 Judith Rijsterborgh 42:49
4 Lisanne den Oudsten 43:21
5 Fieke van Klaren 43:38
6 Marjolein van Zwol 43:58
7 Eline Hennipman 44:04
8 Carolien v/d Weerd 44:12
9 Marieke Huijden 44:57
10 Dieneke Griffioen 46:24
11 Yvonne Verheul 46:48
12 Marieke van Barneveld 47:36
13 Berna Wijnen 49:15
14 Paula Verhoef 50:17
15 Linda v/d Broek 52:21
16 Karin Verheul 52:27
17 Annemieke Verheul 52:56
18 Saar Broers 54:30
19 Liesbeth van Hoffen 55:25
20 Annette van Vulpen 57:28
21 Lydia Stam 57:58
22 Caroline Veldhuizen 1:10:06
Uitslag 8 km Senioren Heren: 
Uitslag Naam Tijd
1 Geert Schutte 29:24
2 Peter Vlaanderen 33:19
3 Jeroen van Barneveld 33:42
4 Paul Feijsenbuik 34:49
5 Casper v/d Woude 35:27
6 Dirk v/d Linden 35:55
7 Bertjan Verheul 36:26
8 Klaas Lam 36:51
9 Michael van Bemmel 37:13
10 Coen Hennipman 38:33
11 Bartjan Blaauwendraad 38:35
12 Jens van Eijk 39:07
13 Niels Wijnen 40:02
14 Laurens Timmer 43:22
15 Sjors Pasman 45:38
16 Jelle de Vries 46:56
Uitslag 8 km Masters Dames: 
Uitslag Naam Tijd
1 Lia v/d Vaart 40:54
2 Astrid Welleweerd 42:48
3 Mijco Boere 44:72
4 Marleen Groeneveld 45:37
4 Ingeborg Koot 45:37
6 Marianne Kalleman 46:24
7 Marloes Elings 46:40
8 Bianca de Graaf 47:36
9 Annemiek v/d Veen 49:40
9 Helen Heemskerk 49:40
11 Ellen de Jong 49:51
12 Ingrid Senford 50:00
13 Jolanda de Keijzer 51:30
14 Ria Rijkse 52:05
15 Ellen Lucker 52:27
16 Angelique Pietersen 52:42
17 Gaby Allard 53:53
18 Caroline Burggraaf 55:30
19 Marjon Stolk 57:58
Uitslag 8 km Masters Heren: 
Uitslag Naam Tijd
1 Philip den Ouden 32:33
2 Edwin v/d Heijden 33:44
3 Edwin Bleijenberg 33:57
4 Bas Swilders 36:50
5 Corne Post 37:30
6 Gert-Jan Koopman 38:04
7 Marius Janmaat 38:35
8 Berrie Schuurman 38:59
9 Marco v/d Vaart 39:16
10 Olof Konst 39:30
11 Bart Linnekamp 39:43
12 Philip Berner 40:20
13 Peter Veen 40:25
14 Mattieu Schenk 40:49
15 Ben van Dronkelaar 41:00
16 Marcel Both 41:50
17 Klaas Stienstra 42:51
18 Wilco de Rooij 43:16
19 Ronald Stolk 43:24
20 Rudie van Oostrum 43:37
21 Hans Visser 44:38
22 Renee Paardekoper 46:53
23 Tom Buch 47:31
24 Peter de Vries 48:44
25 Kees Otte 49:49
26 Harry de Keijzer 50:21
27 Cornel Boere 51:30