Ledenvergadering Oranjevereniging Westbroek 

Op donderdag 21 november 2019 om 20.00 uur wordt de jaarlijkse ledenvergadering van Oranjevereniging Westbroek gehouden in de foyer van het Dorpshuis van Westbroek. Het bestuur nodigt al haar leden uit voor deze vergadering. Uw mening en inbreng is belangrijk. Laat uw betrokkenheid blijken door een actieve deelname aan deze ledenvergadering. 

Agenda

  • Opening
  • Mededelingen
  • Ingekomen stukken
  • Notulen ledenvergadering 2018
  • Jaarverslag 2018-2019
  • Verslag kascommissie over het boekjaar 2018-2019
  • Verslag penningmeester over het boekjaar 2018-2019
  • Verslag ledenadministratie over het verenigingsjaar 2018-2019 

Pauze 

  • Evaluatie feest 2019
  • Programma 2020
  • Aftredend en herkiesbaar; Pieter Seldenrijk en Roy de Kruif
  • Rondvraag
  • Sluiting

 

Uitslagen 2019

Touwtrekken

Heren:
1e prijs Zandhappers
2e prijs Bulls
3e prijs Heijcoppers
Jeugd:
1e prijs de Boefjes
2e prijs Girlpower
3e prijs de Dijk jongens

Optocht

Individueel:
1e prijs "Lijntrekker"
2e prijs "De lat te hoog"
3e prijs "Plastic in zee"
Klein materiaal:
1e prijs "de jeugd feestbeesten"
2e prijs "Heel Westbroek Bakt"
3e prijs "Hardloopster vindt leeuw"
Groot materiaal:
1e prijs "Westbroek on Fire"
2e prijs "Een feestje"
3e prijs "Trektocht"
Wisselbeker: "de jeugd feestbeesten"

Taartbakwedstrijd

Kinderen
1e prijs Sofie Westeneng
2e prijs Marinda Veldhuizen en Ilse Nagel 
3e prijs Gui Mel 
Volwassenen
1e prijs Anneke Schuurman 
2e prijs Jorine Gaasebeek en Michel de Kruijff 
3e prijs Greet Schuurman 

Westbroekspel: Highland Games

Junioren:
1e prijs  Dangerous Women
2e prijs  De winnaars
3e prijs  De Schotse Schoters
Volwassenen:
1e prijs  De Brandweer
2e prijs  Stalling Verheul
3e prijs  Team Rick

Polderloop

De uitslagen van de polderloop vindt u hier.

Fietspuzzeltocht

1e prijs Gerianne Oussoren en Marjan Hennipman
2e prijs Susanne Schuurman
3e prijs Jannie van der Vaart

 

 

 

 

 

Polderloop 2019

Uitslag Minioren Jongens: 
Uitslag Naam Tijd
1 Rens Schuurman 2:04
2 Matthijs Bouwman 2:07
3 Andre van de Bunt 2:12
4 Mark Boom 2:20
5 Julian Hardeman 2:21
6 Mitch Boekhoorn 2:36
7 Niel Verkerk 2:41
8 Joris Schutte 2:44
9 Micha Hardeman 2:45
9 Gert Lam 2:45
11 Cas van Baarn 3:14
11 Jaimie van Barneveld 3:14
13 Damian van Barneveld 3:23
14 Sam van Baaren 3:36
15 Floris Verheul 3:49
16 Felix Schutte 3:52
17 Miro Boekhoorn 4:02
18 Luuk van Barneveld 4:06
19 Niek Seldenrijk 5:01
20 Sam Bouwman 5:18
21 Levi Hennipman 5:28
22 Jesse van Bemmel 5:55
23 Lasse de Vries 6:02
24 Mees Timmer 6:03
25 Milo Kalisvaart 6:15
26 Jack Gasenbeek 6:45
Uitslag Minioren Meisjes: 
Uitslag Naam Tijd
1 Marjolein Griffioen 2:25
2 Bente van den Broek 2:30
3 Joëlle Hennipman 2:31
3 Sanne de Jong 2:31
5 Rhode de Waal 2:42
6 Iris Verheul 2:49
7 Lisa de Bruijn 2:54
8 Fenna Seldenrijk 2:55
8 Nora Schuurman 2:55
10 Joëlle van Oostrum 3:07
11 Lissy van Baaren 3:24
12 Noa Hennipman 3:31
13 Vera van Vulpen 3:37
14 Jill Seldenrijk 3:49
14 Vera van Baaren 3:49
16 Naomi van de Bunt 3:55
17 Aysen Ates  4:40
18 Roos van Vulpen 4:51
19 Maud Bouwman 6:05
Uitslag Junioren 1 Jongens: 
Uitslag Naam Tijd
1 Tycho Stijlaart 16:16
2 Jacco Griffioen 16:35
3 Anouar Hajjari 16:55
4 Julian Bouwman 17:07
5 Pleun Schuurman 18:15
6 Tim de Jong 18:48
6 Maarten van de Hul 18:48
8 Guido van Oostrum 19:51
9 Mees de Jong 20:16
10 Floris Klomp 21:17
11 Maurice Floor 21:22
12 Timo de Bruijn 21:33
13 Lukas Schuurman 22:03
14 Jurre van den Broek 23:21
15 Christian Schuurman 25:09
16 Robin Verheul 27:37
Uitslag Junioren 1 Meisjes: 
Uitslag Naam Tijd
1 Lieke Sligtenhorst 17:22
2 Marthe Takke 19:40
3 Mirthe Hennipman 22:27
4 Naomi de Bruijn 22:59
5 Esmee Hennipman 23:04
6 Hanna van de Meent 24:10
7 Jade van Barneveld 26:08
8 Lieke Seldenrijk 26:21
Uitslag Junioren 2 Jongens: 
Uitslag Naam Tijd
1 Niels van den Berg 16:01
2 Steven de Bruijn 16:07
2 Wessel Hoogendoorn 16:07
4 Jesse de Kruijf 18:08
5 Jaco de Jong 18:12
6 Tobias de Bruijn 21:20
7 Johanan Nagel 21:53
8 Ruben Budding 21:58
Uitslag Junioren 2 Meisjes: 
Uitslag Naam Tijd
1 Daantje Klomp 16:15
2 Amanda van Oostrum 19:00
3 Lotte Klomp 20:07
4 Janine Timmer 21:09
Uitslag 6 km Dames: 
Uitslag Naam Tijd
1 Marleen Groeneveld 32:23
2 Noortje van Gaalen 32:29
3 Carina de Graaf 35:55
4 Ina van Eldik 37:57
5 Petri Kok 38:37
6 Suus Rooyens 39:00
7 Sarah Broers 40:18
8 Diana Du Pon 40:21
Uitslag 6 km Heren: 
Uitslag Naam Tijd
1 Harm Welleweerd 24:15
2 Arnold Evers 24:47
3 Richard Penninck 26:11
4 Matthias Nagel 29:56
5 Antonie Harteveld 30:18
6 Ronald Molenaar 34:11
Uitslag 8 km Senioren Dames: 
Uitslag Naam Tijd
1 Saskia Gierveld 41:04
2 Esmee de Waal 42:00
3 Jolanda Sodaar 43:51
4 Eline Otten-Hennipman 44:44
5 Noa Rooijens 45:25
6 Maaike Spoek 45:31
7 Elles van Ark 46:29
8 Marieke Huijden 47:17
9 Berna Wijnen 47:34
10 Shanna Versteeg 49:00
11 Kim Andriessen 49:02
12 Annelies v/d Goede - Verheul 51:13
13 Linda van den Broek 51:57
14 Lorien Huijden 52:41
15 Paula Verhoef 54:46
16 Jeannet Hennipman 1:03:57
Uitslag 8 km Senioren Heren: 
Uitslag Naam Tijd
1 Geert Jurrie Schutte 29:43
2 Jeroen van Barneveld 34:07
3 Don Zweedijk 34:23
4 Robin de Rooij 34:28
5 Casper v/d Woude 34:285
6 Dirk v/d Linden 34:49
7 Danny Hilbrands 34:54
8 Bertjan Verheul 35:35
9 Niels Wijnen 36:25
10 Paul Feijnenbuik 36:29
11 Daan de Bree 36:33
12 Michael van Bemmel 36:45
13 Richard de Groot 37:38
13 Timo van de Bosch 37:38
15 Erik Brouwer 38:17
16 Klaas Lam 38:41
17 Dennis Schuurman 38:51
18 Floris Dukel 39:21
19 Raimon van Hal 51:25
Uitslag 8 km Masters Dames: 
Uitslag Naam Tijd
1 Fransje Oostveen - Vos 40:18
2 Astrid Welleweerd 40:51
3 Valerie Tiel 42:08
4 Sandra Post 42:34
5 Ingeborg Koot 42:47
6 Lia van de Vaart 43:20
7 Irene Halewijn 44:44
8 Mijco Boere 45:16
9 Marloes Elings 49:05
10 Janneke van Hal 51:25
11 Fran van Kraaij 53:19
12 Marjon Stolk 54:46
13 Jolanda de Keijzer 55:56
14 Teuni van Zijtveld 1:05:22
Uitslag 8 km Masters Heren: 
Uitslag Naam Tijd
1 Jaap Stijlaart 30:17
2 Willem de Ruijter 30:37
3 Edwin van der Heijden 32:22
4 Philip den Ouden 33:34
5 Vincent de Graaf 36:46
6 Marius Janmaat 36:58
7 Gertjan Koopman 37:21
8 Richard Klomp 37:53
9 John Harold Everij 38:01
10 Jan Reijms 39:04
11 Lambert Rigter 40:13
12 Wilco Schouten 40:51
13 Peter Veen 41:25
14 Mattieu Schenk 41:40
15 Steven de Jong 41:54
16 Ben van Dronkelaar 42:04
17 Wilco de Rooij 42:26
18 Berrie Schuurman 42:28
19 Ronald Stolk 42:56
20 Andre de Waal 42:57
21 Leo Driehuis 44:26
22 Wim Welleweerd 44:46
23 Peter de Vries 45:37
24 Cornel Boere 49:13
25 Kees Otte 51:29
26 Ruud de Groot 52:14
27 Harry de Keizer 55:56