Polderloop 2018

Uitslag Minioren Jongens: 
Uitslag Naam Tijd
1 Stijn van Oostrum 2:10
2 Rens Schuurman 2:13
3 Thijs Gerritsen 2:15
4 Robin Verheul 2:20
5 Jurre v/d Broek 2:30
6 Evan Hennipman 2:36
7 Julian Hardeman 2:42
8 Matthijs Bouwman 2:46
9 Milan van Barneveld 2:51
10 Finn Rijsterborgh 2:54
11 Mitch Boekhoorn 2:55
12 Micha Hardeman 2:57
13 Joris Schutte 3:03
14 Niels Verheul 3:06
15 Arjan Griffioen 3:07
16 Gert Lam 3:11
17 Kyen Stijlaart 3:20
18 Noud van Barneveld 3:35
19 Nick v/d Blom 3:36
20 Jaimie van Barneveld 3:37
21 Benjamin Stienstra 3:49
22 Daimian van Barneveld 4:07
23 Luuk van Barneveld 5:05
24 Felix Schutte 5:18
25 Miro Boekhoorn 5:31
26 Sam Bouwman 5:41
27 Lasse de Vries 5:42
28 Cas van Baarn -
Uitslag Minioren Meisjes: 
Uitslag Naam Tijd
1 Annemarijk Peek 2:18
2 Lieke Seldenrijk 2:27
3 Marjolein Griffioen 2:29
4 Esmee Hennipman 2:38
5 Vivian de Bruijn 2:42
6 Sanne de Jong 2:43
7 Bente v/d Broek 2:52
8 Joëlle Hennipman 2:53
9 Jaïra Takke 2:59
10 Rhodé de Waal 3:03
11 Lisa de Bruijn 3:05
12 Marie-Lijn de Graaf 3:08
13 Iris Verheul 3:22
14 Nora Schuurman 3:23
15 Joëlle van Oostrum 3:30
16 Vera van Vulpen 3:35
17 Fenna Seldenrijk 3:45
18 Noa Hennipman 4:00
19 Jinthe Rijsterborgh 4:05
20 Madelief Wijnen 4:09
21 Vera van Baaren 5:41
Uitslag Junioren 1 Jongens: 
Uitslag Naam Tijd
1 Tycho Stijlaart 15:57
2 Luuk Verkroost 15:58
3 Pleun Schuurman 16:41
4 Julian Bouwman 17:14
5 Jacco Griffioen 18:56
6 Tobias de Bruijn 19:10
7 Tim de Jong 19:18
8 Guido van Oostrum 20:54
9 Floris Klomp 20:56
10 Thijs Evers 20:58
10 Johanan Nagel 20:58
12 Ruben Gerritsen 21:13
13 Christiaan Schuurman 21:46
14 Maurice Floor 21:47
15 Hajjari Anour 22:49
16 Henk-Jan de Wilde 22:51
17 Stijn van Barneveld 23:28
18 Lukas Schuurman 25:47
Uitslag Junioren 1 Meisjes: 
Uitslag Naam Tijd
1 Lieke Sligtenhorst 18:14
2 Lotte Klomp 19:19
3 Marthe Takke 19:48
4 Tessa Buck 19:58
5 Lieke van Barneveld 20:01
6 Sarah Stienstra 20:59
7 Naomi de Bruijn 22:41
8 Rosemarijn Schouten 23:00
9 Mirthe Hennipman 23:04
10 Riva van Eijk 24:05
Uitslag Junioren 2 Jongens: 
Uitslag Naam Tijd
1 Daan Verkroost 14:01
2 Matthijs Westeneng 15:08
3 Arjan Verhoef 15:56
4 Wessel Hoogendoorn 16:17
5 Daniël de Kruijf 16:29
6 Matthias Nagel 17:19
7 Xavier Paardekoper 18:01
8 Steven de Bruijn 19:12
Uitslag Junioren 2 Meisjes: 
Uitslag Naam Tijd
1 Daantje Klomp 16:29
2 Esmee v/d Vaart 19:30
3 Marinda Veldhuizen 20:25
4 Esmee de Waal 22:12
5 Amanda van Oostrum 22:41
Uitslag 6 km Dames: 
Uitslag Naam Tijd
1 Anita Post 29:51
2 Sandra Post 31:39
3 Noortje van Gaalen 32:37
4 Karina van Dronkelaar 34:52
5 Marja Ros 36:48
5 Fran van Kraaij 36:48
7 Anne Hoogstraten 41:10
8 Nicole Lam 41:58
9 Agnes van Dijk 42:29
10 Ellen Midavaine 46:31
10 Dorien Standaar 46:31
12 Yvonne Akkerman 49:01
13 Diana Du Pon 49:40
13 Ashley van Ee 49:40
Uitslag 6 km Heren: 
Uitslag Naam Tijd
1 Harm Welleweerd 24:08
2 Richard Pennick 24:49
3 Wilco Schouten 26:07
4 Willem Westeneng 27:52
5 Koenraad Bouwman 29:54
6 Antonie Harteveld 29:59
7 Terrence Canters 30:12
8 Wim Welleweerd 33:29
9 Johan Lam 41:58
Uitslag 8 km Senioren Dames: 
Uitslag Naam Tijd
1 Maaike v/d Toom 41:00
2 Filine Bernhard 42:33
3 Judith Rijsterborgh 42:49
4 Lisanne den Oudsten 43:21
5 Fieke van Klaren 43:38
6 Marjolein van Zwol 43:58
7 Eline Hennipman 44:04
8 Carolien v/d Weerd 44:12
9 Marieke Huijden 44:57
10 Dieneke Griffioen 46:24
11 Yvonne Verheul 46:48
12 Marieke van Barneveld 47:36
13 Berna Wijnen 49:15
14 Paula Verhoef 50:17
15 Linda v/d Broek 52:21
16 Karin Verheul 52:27
17 Annemieke Verheul 52:56
18 Saar Broers 54:30
19 Liesbeth van Hoffen 55:25
20 Annette van Vulpen 57:28
21 Lydia Stam 57:58
22 Caroline Veldhuizen 1:10:06
Uitslag 8 km Senioren Heren: 
Uitslag Naam Tijd
1 Geert Schutte 29:24
2 Peter Vlaanderen 33:19
3 Jeroen van Barneveld 33:42
4 Paul Feijsenbuik 34:49
5 Casper v/d Woude 35:27
6 Dirk v/d Linden 35:55
7 Bertjan Verheul 36:26
8 Klaas Lam 36:51
9 Michael van Bemmel 37:13
10 Coen Hennipman 38:33
11 Bartjan Blaauwendraad 38:35
12 Jens van Eijk 39:07
13 Niels Wijnen 40:02
14 Laurens Timmer 43:22
15 Sjors Pasman 45:38
16 Jelle de Vries 46:56
Uitslag 8 km Masters Dames: 
Uitslag Naam Tijd
1 Lia v/d Vaart 40:54
2 Astrid Welleweerd 42:48
3 Mijco Boere 44:72
4 Marleen Groeneveld 45:37
4 Ingeborg Koot 45:37
6 Marianne Kalleman 46:24
7 Marloes Elings 46:40
8 Bianca de Graaf 47:36
9 Annemiek v/d Veen 49:40
9 Helen Heemskerk 49:40
11 Ellen de Jong 49:51
12 Ingrid Senford 50:00
13 Jolanda de Keijzer 51:30
14 Ria Rijkse 52:05
15 Ellen Lucker 52:27
16 Angelique Pietersen 52:42
17 Gaby Allard 53:53
18 Caroline Burggraaf 55:30
19 Marjon Stolk 57:58
Uitslag 8 km Masters Heren: 
Uitslag Naam Tijd
1 Philip den Ouden 32:33
2 Edwin v/d Heijden 33:44
3 Edwin Bleijenberg 33:57
4 Bas Swilders 36:50
5 Corne Post 37:30
6 Gert-Jan Koopman 38:04
7 Marius Janmaat 38:35
8 Berrie Schuurman 38:59
9 Marco v/d Vaart 39:16
10 Olof Konst 39:30
11 Bart Linnekamp 39:43
12 Philip Berner 40:20
13 Peter Veen 40:25
14 Mattieu Schenk 40:49
15 Ben van Dronkelaar 41:00
16 Marcel Both 41:50
17 Klaas Stienstra 42:51
18 Wilco de Rooij 43:16
19 Ronald Stolk 43:24
20 Rudie van Oostrum 43:37
21 Hans Visser 44:38
22 Renee Paardekoper 46:53
23 Tom Buch 47:31
24 Peter de Vries 48:44
25 Kees Otte 49:49
26 Harry de Keijzer 50:21
27 Cornel Boere 51:30

Uitslagen 2018

Touwtrekken

Heren:
1e prijs Zandhappers
2e prijs Bulls
3e prijs Heijcoppers

Optocht

Individueel:
1e prijs "het Perfecte Plaatje"
2e prijs "Ik ben betast" 
3e prijs "Lopen in de weg" 
Klein materiaal:
1e prijs "de Luizenmoeder"
2e prijs "Bezemwagen"
Groot materiaal:
1e prijs "Buurtpreventie"
2e prijs "Poort Angels" 
3e prijs "Westbroek in kleur" 
Wisselbeker: "het Perfecte Plaatje"

Taartbakwedstrijd

Kinderen
1e prijs Sofie Westening
2e prijs Marinda Veldhuizen en Ilse Nagel
3e prijs Amanda van Oostrum 
Volwassenen
1e prijs Jorine Gaasenbeek en Michel de Kruijf
2e prijs Anneke Schuurman 
3e prijs Greet Schuurman 

Westbroekspel: Zeskamp

Junioren:
1e prijs de Telaatkomers
2e prijs Girl Power
3e prijs Dangerous Family
Volwassenen:
1e prijs Brandweer
2e prijs Vink Witgoed
3e prijs Bouwman

Polderloop

De uitslagen van de polderloop vindt u hier.

Fietspuzzeltocht

1e prijs Marjan en Jeanet Hennipman 
2e prijs Kees v/d Bunt 
3e prijs Bertus Verheul 

Prutrace

Junioren:
1e prijs de Modderbende
2e prijs Koos Naamloos
3e prijs de Badeendjes
Senioren:
1e prijs de Opscheppers
2e prijs de Brandweer
3e prijs de Buikschuivers

 

 

 

 

 

Kinderdisco

Dit jaar is er ook aan onze kleine feestgangers gedacht. Er wordt namelijk een supercoole Kinderdisco georganiseerd. De kinderdisco zal plaatsvinden op zaterdag 28 april vanaf 18.30 uur. Alle kinderen in de leeftijd van 4 tot en met 13 jaar zijn welkom! Het thema is Orange!